Chmielobrody na swoim!

chmielobrody

Dzisiaj nowej recenzji nie będzie. Starej zresztą też nie, bo już mi się skończyły te co ładniejsze. Niemniej jednak wpis jak widać się pojawił, a będzie dotyczył czystej prywaty, lokowania produktu i szeroko pojętej reklamy.

Bo w życiu to trzeba mieć marzenia! Jak byłem młodzieńcem, to zapragnąłem zostać sławnym, rockowym gitarzystą. Niestety tutaj nie do końca się udało. Ok, na gitarze gram, ale nie jestem ani sławny, ani rockowy. O marzeniach wieku dziecięcego nie wspomnę, bo musiałbym wytłumaczyć, dlaczego w wieku 6 lat chciałem zostać śmieciarzem (true story). Niestety człowiek nabiera lat; jego cele, aspiracje i idee dojrzewają, a on sam musi podporządkować się prozie życia. No ale hola, hola, to że jestem po 30-tce nie oznacza, że nie mogę mieć marzeń, takich wiecie – dojrzałych. I tak oto parę lat temu zapragnąłem posiąść swój własny sklep z piwem rzemieślniczym, kraftowym i regionalnym. Powstał plan, pomysł na nazwę i logo. Niestety z czegoś żyć trzeba i rzucenie intratnej pracy w korpo (którą w sumie lubię) nie bardzo korespondowało z ideą życia na własny rachunek. Na szczęście los się w końcu odmienił i za sprawą mej ukochanej dziewczyny plan mógł się ziścić. Oczywiście nie obyło się bez trudności, bo przecież (jak to śpiewał Kazik Staszewski) -„Poooolska, mieszkaaaam w Poooolsce”. Bez zbednego zagłębiania się w szczegóły i kur**wania na biurokrację i lokalnych urzędników – udało się i tak oto 27.04.2016 roku na ul. Słowackiego 31 w Katowicach zostanie otwarty sklep, sygnowany imieniem Chmielobrodego. Fajnie? No pewnie, że fajnie! I żeby nie było – nie oczekujcie w tym miejscu samych superlatywnych recenzji od tej chwili, „no bo towar musi zejść”. Co to, to nie – jak będzie słabo, to szczerze o tym napiszę, bez owijania w bawełnę. O!

Tymczasem zapraszam Was wszystkich, czytających te wypociny na fanpage fejsikowy Chmielobrodego, gdzie też będę wrzucał linki do kontentu z tejże strony. Arghhhhhhh!

CHMIELOBRODY – PIWA KRAFTOWE 

4 uwagi do wpisu “Chmielobrody na swoim!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s